منظور از سیستم های کامپیوتری سیستم های رو میزی هستند که امروزه در منازل،ادارات و... مورد استفاده قرار میگیرند.

در این سیستم ها به دلایل مختلف از جمله داشتن برچسب گارانتی،نداشتن اطلاعات لازم جهت خارج نمودن هارد دیسک از داخل کیس توسط کاربر و... در هنگام روبرو شدن با مشکل از دست دادن اطلاعات امکان بازیابی مستقیم اطلاعات از روی هارد دیسک امکان پذیر نمی باشد.

از این رو شرکت داده نگاری آوین شرایطی را فراهم نموده است که کاربران گرامی بتوانند بدون هیچ نگرانی اطلاعات از دست رفته خود را بدست بیاورند.بدین منظور کافیست کاربران کیس خود را به این شرکت تحویل داده و بدون نگرانی از مخدوش شدن گارانتی و... اطلاعات خود را بدست آورند.

با توجه به امکاناتی که از طرف شرکت داده نگاری آوین برای مشتریان در نظر گرفته شده است شما کاربر گرامی می توانید قبل از عملیات بازیابی، اطلاعات دقیقی از لیست دیتای قابل برگشت خود کسب کنید سپس به شرکت اجازه بازیابی اطلاعات خود را بدهید.

توانایی ها در امر بازیابی اطلاعات سیستم ها

با توجه به امکانات فراهم شده در شرکت داده نگاری آوین راه حل های مختلفی جهت بازگرداندن اطلاعات از روی سیستم ها با شرایطی چون :

- تمامی سیستم عامل ها (windows , Linux , mac)

-تمامی مدلها و برندها

- هرنوع درایوی(قدیمی و جدید)

- تمامی حالتهای از دست رفتن اطلاعات (از موارد ساده گرفته تا موارد کاملا پیچیده که در شرایط خاص اتفاق می افتند مانند:ویروسها،بلایای طبیعی ،پاک شدن اتفاقی،کرش کردن سیستم،خرابی اطلاعات،خرابی سخت افزاری هارد،و غیره)

به این علایم توجه کنید.....

- صداهای غیر عادی و نامتعارف از داخل کیس

- دیدن صفحه آبی بر روی صفحه مانیتور

- بی توجهی به وجود ویروس ها بر روی سیستم خود

زمانی که به مشکل از دست دادن اطلاعات بر روی سیستم رومیزی خود برخوردیم.....

- بدون معطلی سیستم خود را خاموش کنید، روشن بودن سیستم در این شرایط ممکن است آسیب بیشتری به اطلاعات شما وارد آورد.

- سیستم خود را مجدد روشن نکنید.

- هیچ برنامه ای را نصب یا از دستگاه حذف نکنید.

- سعی نکنید که هارد آسیب دیده خود را تکان داده یا اینکه قطعات آنرا تعمیر و یا تلاش کنید که هارد را تعویض کرده یا اگر کثیف شده است آنرا تمیز کنید.جابجایی نادرست هارد باعث آسیب بیشتر آن می شود.

- به هیچ وجه از برنامه های موجود در بازار برای تعمیر و یا بازیابی اطلاعات از روی هارد های معیوب استفاده نکنید.

- به هیچ وجه از قطعاتی که خراب بودن آن برای شما معلوم میباشد استفاده نکنید.  

- با شرکت داده نگاری آوین تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان متخصصان این مرکز بهره مند گردید.با توجه به داشتن اطلاعات کافی متخصصان این مرکز در زمینه سازندگان هارد دیسک های موجود در بازار و نیز با توجه به تحقیقات واحد R&D این مرکز راه حل های مختلفی جهت بازیابی اطلاعات از روی انواع مختلف هارد دیسک ها در اختیار کاربران قرار میدهد.

Top