نوت بوک ها در برابر آسیب های فیزیکی و دیگر آسیب هایی که باعث ایجاد عیب در درایوهای نوت بوکی می شوند،حساس میباشد که این حساسیت بواسطه خصوصیت قابل حمل بودن آنها نمو بیشتری دارد.

با توجه به اهمیت موضوع بازیابی اطلاعات از نوت بوک ها شرکت داده نگاری آوین ،تجربیات ارزنده ای را در زمینه  Data Recovery از نوت بوکها که حاصل چندین سال تلاش در این زمینه می باشند را برای کاربران به ارمغان آورده است. 

با توجه به سرویس ارزیابی شرکت داده نگاری آوین ،قبل از اینکه وارد پروسه بازیابی اطلاعات شویم،کاربران اجازه خواهند یافت تا از نوع عملیات بازیابی اطلاعات دقیق حاصل فرمایند.

سرویس ارائه شده  در امر بازیابی اطلاعات نوت بوک ها موارد زیر را شامل می شود:

- تمامی سیستم عامل ها(Windows, Linux , mac)

- تمامی مدل ها و برند های نوت بوک

- تمامی درایوهای نوت بوکی (قدیمی و جدید)

- تمامی حالت های از دست رفتن اطلاعات (از موارد ساده گرفته تا موارد کاملا پیچیده که در شرایط خاص اتفاق می افتند مانند:ویروسها،بلایای طبیعی،پاک شدن اتفاقی،کرش کردن سیستم ،خرابی اطلاعات،خرابی سخت افزاری هارد و غیره)

علایمی که احتمال خراب بودن هارد نوت بوک را نشان میدهد......

- صداهای غیر عادی

- صفحه آبی که  گاهی بدلیل معیوب بودن هارد است

- واکنش های غیر عادی

زمانی که نوت بوک شما به مشکل برخورد چه باید کرد؟

- فورا نوت بوک خود را خاموش کنید(استفاده از نوت بوک در این حالت ممکن است باعث آسیب دیدن اطلاعات گردد)

- نوت بوک خود را مجدد روشن نکنید.

- هیچ برنامه ای را نصب یا از دستگاه حذف نکنید.

- سعی نکنید که هارد آسیب دیده خود را،تکان داده یا اینکه قطعات آنرا تعمیر کنید و یا اینکه تلاش کنید که هارد را تعویض کرده و یا اگر کثیف شده است آنرا تمیز کنید .جابجایی نادرست هارد باعث آسیب بیشتر آن میشود.

- به هیچ وجه از برنامه های موجود در بازار برای تعمیر و بازیابی اطلاعات از روی هارد های معیوب استفاده نکنید.

- سعی نکنید که یک نوت بوک خیس را با هر روش ممکن خشک نمایید.

- به هیچ وجه از قطعاتی که خراب بودن آن برای شما معلوم میباشد استفاده نکنید.

-با بازیابی طلایی ژرف تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان متخصصان این مرکز بهره مند گردید.با توجه به داشتن اطلاعات کافی متخصصان این مرکز  در زمینه سازندگان هارد دیسک های نوت بوک و نیز با توجه به تحقیقات واحدR&D  این مرکز راه حل های مختلفی جهت بازیابی اطلاعات از روی انواع مختلف هارد نوت بوک در اختیار کاربران قرار می دهد.

Top